KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 11821442
nr 1182 1442
Kolteckning
Gösta von Sandels, tillskriven, Hamnmotiv och Landskap med båtar, recto och verso, bladets mått: 15x23+ blyertsteckning, Lois Lindholm, Träd vid vatten, signerad a tergo, bladets mått: 21x15, Proveniens: Konsul C E Schlyter
Kondition: Lösa blad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 maj 2018
kl 19:36:07
14/5 19:04:07